Wrocław - Tel. 71 34 34 100 Kom. 513 82 70 77 studio@easywaxing.pl | Warszawa - Tel. 22 400 25 29 Kom. 797 797 504 warszawa@easywaxing.pl

Promocje Warszawa

  • Promocja na start – 20% rabatu na pierwszą wizytę dla wszystkich nowych klientów salonu przy ul. Grzybowskiej 39. Aby skorzystać z promocji prosimy umówić wizytę klikając na link:rezerwujPrzy płatności należy okazać dowód tożsamości oraz podać email i kod pocztowy, z którego najczęściej docieracie Państwo do salonu (Promocja dotyczy wyłączeni pierwszej wizyty i nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi. Promocja na start nie dotyczy depilacji laserowej, opalania natryskowego i przekłuwania uszu Blomdahl)
  • Karta Easy Waxing – usługi kosmetyczne w najlepszych cenach – karta uprawnia do zakupu wszystkich usług kosmetycznych w salonie w Warszawie z rabatem od 15 do 25%. Dokładne ceny obowiązujące dla posiadaczy karty znajdują się w cenniku salonu w Warszawie w kolumnie „z kartą Easy Waxing”. Karta jest szczególnie atrakcyjna dla osób wykonujących co najmniej jeden zabieg miesięcznie w naszym Studiu a jej koszt to obecnie jedynie 89 zł na 6 miesięcy. Karta łączy się z innymi promocjami. Szczegółowe informacje na temat karty w zakładce – Karta Easy Waxing.
  • Promocja dla studentów – 20% rabatu na manicure hybrydowy Shellac i Gelish przy rezerwacji online i płatności gotówką (Promocja ważna za okazaniem legitymacji studenckiej do 26 roku życia. Nie dotyczy depilacji laserowej i opalania natryskowego)
  • Promocja za polecenie salonu – poleć nasz salon w Warszawie innej osobie i otrzymaj 30% rabatu na wizytę. Nowy klient korzysta z 30% promocji na start. Aby skorzystać z promocji, osoba której poleciłaś/eś salon powinna umówić wizytę klikając na link – Rezerwacja Wizyt Online Warszawa oraz w komentarzu do wizyty wskazać Twoje imię, nazwisko i adres e-mail. Przy płatności powinna okazać dowód tożsamości oraz podać e-mail i kod pocztowy z którego najczęściej dociera do naszego salonu. (Promocje dotyczy wyłącznie pierwszej wizyty w salonie i nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi. Promocja za polecenie nie dotyczy depilacji laserowej, opalania natryskowego i przekłuwania uszu Blomdahl)

Promocja Urodzinowa*

Urodzinowy prezent od Easy Waxing – przez tydzień od Twoich urodzin dajemy Ci 20% rabatu na wszystkie zabiegi.

Promocja za linki

Prowadzisz stronę internetową, bloga, forum? Promuj naszą stronę internetową na swojej stronie i odbieraj kupony na darmowe zabiegi. Możliwa również stała współpraca. Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego 


* Promocja ważna po okazaniu dokumentu tożsamości potwierdzającego datę urodzin. Promocje nie łączą się i są ważne do odwołania. ** O szczegóły pytaj Twojej kosmetyczki. Punkty przyznawane jedynie przy płatności gotówką.

Pin It on Pinterest

Share This